Zdobądź ją już na uczelni

Opublikowane przez w Bez kategorii | 0 komentarzy

Zdobądź ją już na uczelni

Zastanawiasz się w jaki sposób masz poznać dziewczynę. Nie masz na to kompletnie pomysłu. Jednak czy myślałeś o tym w którym miejscu będziesz miał największe pole do popisu? Jeśli jeszcze się uczysz to zdecyduj się na to, że poderwiesz ją na uczelni. Istnieje tak wiele sposobów, które zadecydują o twoim końcowym sukcesie.

Codziennie na uczelni widzisz piękną nieznajomą. Zastanawiasz się w jaki sposób do niej zagadać? Po prostu wykorzystaj chwilę i powiedz do niej coś spontanicznie np. gdzie jest najbliższy akademik lub gdzie znajdę profesora (o jakimś nazwisku)? Ten krok będziesz miał za sobą. Staraj się pociągnąć rozmowę dalej. Jeśli zobaczysz, że to wszystko się klei zdecyduj się na to, że tym razem weźmiesz od niej numer telefonu. Jeśli studiujecie na tej samej uczelni to nie powinieneś mieć żadnego problemu aby nie spotkać jej jeszcze raz na uczelni czy w klubie.

Siedząc na wykładzie pomyśl o tym aby usiąść obok niej pod pretekstem wzięcia od niej notatek lub sporządzania ich wspólnie. Nie daj po sobie poznać, że chodzi Tobie o niewinny flirt. Przed wyjściem z domu weź orzeźwiający prysznic, zdecyduj się użyć swoim najlepszych feromonów i teraz możesz już śmiało wkraczać do akcji. Jeśli zauważysz, że notowanie idzie w dobrym kierunku pomyśl o tym aby zaprosić ją do siebie na wspólne powtórzenie materiału. Kiedy dziewczyna się nie zgodzi zawsze możesz zaproponować neutralny grunt – w tym przypadku biblioteka lub otwarta sala w uczelni. Jeśli znajdziesz wspólne zainteresowania w jakiejś dziedzinie nauki to możesz być przekonany o tym, że tak właściwie nadajesz na odpowiednich relacjach ze swoją znajomą.

Wynajmujesz pokój w akademiku. Na twoim piętrze jest tak dużo pięknych dziewczyn. Zdecyduj się na to, że zagadasz do tej która Ci się najbardziej podoba. Twój pierwszy tekst nie musi brzmieć – idziemy na randkę dzisiaj? Zamiast tego wymyśl cos równie naturalnego – zapytaj się o to czy ma pożyczyć notatki lub coś w tym stylu. Na pewno jest to bardzo dobre podejście ponieważ dziewczyna będzie przekonana o tym, że Tobie naprawdę zależy na przerobieniu materiału. Kiedy zobaczysz, że wszystko zmierza w dobrym kierunku zdecyduj się na to, że zaprosisz swoją znajomą na spacer lub do parku. To właśnie wspólna uczelnia i akademik może spowodować to, że będziesz mógł się lepiej z nią zapoznać. Nie zmarnuj swojej szansy ponieważ nigdy nie wiesz czy Ty lub ona niespodziewanie nie zakończycie edukacji.

Dodaj komentarz