W ten sposób pokażesz jej, że jesteś romantyczny

Opublikowane przez w Bez kategorii | 0 komentarzy

W ten sposób pokażesz jej, że jesteś romantyczny

Każda kobieta lubi u mężczyzn poszczególne cechy charakteru. Jeśli facet będzie w związku romantyczny to tak naprawdę może się spodziewać tego, że związek będzie nieustannie kwitł a świeżość w nich występować będzie non-stop. Istnieją sposoby na to aby zamienić się z ,,bufona” w prawdziwego romantyka.

Tym razem bądź nieprzewidywalny. Z pewnością twoja partnerka doceni to kiedy zrobisz dla niej jakąś niespodziankę. Bardzo proste gesty mogą umilić wam wspólnie spędzany czas. W trakcie spaceru zdecyduj się na to, że zerwiesz dla niej kwiatki. Zdecyduj się na to, że w jakiś dzień niespodziewanie posprzątasz mieszkanie lub przyrządzisz niezwykły posiłek.

Staraj się nawiązywać kontakt wzrokowy. Nie możesz pokazywać swojej złości. Uświadom sobie to, że możesz wprowadzić przyjemną atmosferę poprzez dodanie szczerego uśmiechu. To na pewno coś co może wzmocnić uczucie.

Jeśli zdecydujesz się na wspólne wyjście – do kina, teatru a nawet na spacer pomyśl o tym aby w pewien sposób wykazać aby twoja kobita poczuła się wyjątkowo. Jeśli tym razem chcesz aby ta randka przebiegła w zdecydowanie inny sposób to nie staraj się iść w te samo ,,oklepane miejsce”. Postaraj się znaleźć coś bardziej oryginalnego.

Nie ignoruj tego co mówi do Ciebie twoja druga połówka. Nawet jeśli masz inne stanowisko to wysłuchaj do końca tego co ma do powiedzenia twoja dziewczyna. Na pewno nie chciałabyś dopuścić do sytuacji kiedy to Ty byś miał ciekawego do powiedzenia a twoja druga połówka by Ciebie nie wysłuchała.

Pokaż, że kochasz swoją drugą połówkę. Możesz to robić każdego dnia poprzez mało zauważalne gesty a dotyczyć to będzie prostych czynności – niezapomnienie wyniesienia śmieci, posprzątania po sobie. Na pewno buziak na pożegnanie to coś co sprawi, że kobieta poczuję się przy Tobie po raz kolejny raz wyjątkowa.

Pomyśl o tym aby swojej kobiecie wręczyć upominek w najmniej spodziewanym momencie. Nie decyduj się na to, że kupisz swojej dziewczynie róży jedynie w jej urodziny. Pomyśl o tym aby przede wszystkim zrobić to zupełnie przypadkowo. Przez taki czyn możesz sprawić swojej drugiej połówce niesamowitą radość.

Dodaj komentarz