Przeczytaj to a dowiesz się jakich błędów w podrywie przez Internet musisz się wystrzec

Opublikowane przez w Bez kategorii | 0 komentarzy

Przeczytaj to a dowiesz się jakich błędów w podrywie przez Internet musisz się wystrzec

Tym razem nie masz ochoty wyjść do klubu. Chciałbyś poznać piękną nieznajomą nie wychodząc z domu. Czy to jest możliwe? Oczywiście, że TAK! Zdecyduj się na podryw przez Internet. Jednak to nie jest takie proste jak mogło by się wydawać. Istnieje lista błędów, które może przekreślić twoje miłosne podboje w sieci on-line.

Znajdź dla siebie odpowiednie miejscu do podrywu. W przypadku niektórych portali ,,randkowych” duża część kobiet wchodzi do niego po to aby nie poznać faceta swoich marzeń a w znacznie innym celu – pragnie podnieść swoją samoocenę. Zauważasz, że na niektórych stronach internetowych, tzw. portali randkowych piękna dziewczyna zamieszcza zdjęcia kiedy tak właściwie odsłania swoje walory kobiecości i nimi eksponuję zbyt wylewnie. Zastanów się nad tym czy taka ,,fotka na profil” nie została dodana w celu podniesienia swojego własnego ego. Nie popełnij klasycznego błędu i nie szukaj pięknej nieznajomej na tego typu portalach. Zdecyduj się na taką stroną internetową w której możesz znaleźć drugą połówkę w nieco trudniejszy sposób. Niektóre portale internetowe służące do poznawania osób w sieci służą temu aby się ,,lansować” poprzez wyższą ocenę zdjęć.

Założyłeś konto na portalu randkowych – zrobiłeś bardzo duży krok do przodu aby poznać piękną nieznajomą. Tym razem zastanawiasz się co masz zamieścić na swój profil. Myślisz o tym czy zdjęcie profilowe to konieczność? Przestań dumać – musisz je w końcu dodać. Odpowiedz sobie na pytanie czy chciałbyś się umówić z dziewczyną, która nie dodała fotki na swoim profilu? Raczej nie. Taka sama sprawa może dotyczyć kobiety. Postaraj się o to aby ta fotka była odpowiednia. Nie decyduj się na to, że wrzucisz na swoje profilowe zdjęcie obrazku jak pokazujesz swoją klatę lub chwalisz się twoim autem. Zamiast tego zdecyduj się na to jak wrzucisz jakąś ciekawą fotografię kiedy uprawiasz jakiś sport lub jesteś ubrany w sposób elegancki. To przedstawi Cię w dobrym świetle.

Nie popełniaj najczęstszego błędu w podrywie przez Internet a mianowicie niewłaściwa pierwsza wiadomość. Musisz sobie uświadomić to, że nie zadziała to kiedy napiszesz do pięknej nieznajomej list z pytaniem – ,,spotkamy się” lub ,,czy pójdziesz ze mną na randkę”. To nie działa w taki sposób. Kobiety dostają miliony takich wiadomości. Jeśli zamierzasz wyróżnić się z tłumu musisz napisać coś bardziej oryginalnego. Zamiast tego postaraj się wysłać cos innego np. czy twoje wnętrze jest tak samo piękne jak twój wygląd na zewnątrz?

Jeśli widzisz, że kobieta do Ciebie nie odpisuję to nie decyduj się na to iż do niej będziesz pisał po raz kolejny. Zdaj sobie sprawę z tego, że ta kobieta nie jest zainteresowana. Nie bierz tego do siebie zbyt osobiście i po prostu pomyśl o tym aby zainteresować się kimś innym. W Internecie na pewno znajdziesz setki innych dziewczyn, które będą chciały z Tobą stoczyć z Tobą konwersację.

Zdecyduj się na to, że uzupełnisz swój profil. Taki mały szczegół ale może wprowadzić aż tak dużą różnicę. Pomyśl o tym, że to właśnie ten fragment dla kobiety wchodzącej na twój profil może być aż tak istotny. Jeśli chodzi o zakładkę wolny czas to koniecznie zrezygnuj z tego aby pisać, że twoją prawdziwą pasją jest oglądanie telewizora lub picie piwa. To na pewno nie będzie właściwie odebrane przez kobietę. Zamiast tego napisz tutaj coś zdecydowanie innego a możesz zamieścić jakąś krótka informację o tym, że bardzo lubisz chodzić na basen lub wycieczki górskie. Kobiety uwielbiają facetów z pasją.

Nie możesz w kilku wiadomościach powiedzieć o sobie wszystkiego. Zamiast tego zdecyduj się na to, że będziesz trochę tajemniczy. Nie mów jej całej historii swojego życia. Kobieta pomyśli, że jesteś nieciekawy a twoje życie wypełnia nuda.

Dziewczyna pop pierwszej wiadomości odpisała do Ciebie. Nie rób sobie nadziei, że to może być coś więcej. Staraj się przeprowadzić jakąś konwersację a następnie sam wyciągnij wnioski czy ta rozmowa może Ci przynieść coś pozytywnego.

Jeśli wymieniasz z nią wiadomości pomyśl o tym aby nie starać się poruszać smutnych tematów lub tych, które są erotyczne. Zamiast tego pomyśl o tym aby przede wszystkim pisać pozytywnie. Jeśli napiszesz coś o seksie to musisz być przekonany o tym, że ta kobieta Cię zablokuję lub po zignoruję.

Jeśli kobieta nie chcę się z Tobą spotkać to nie naciskaj jej na siłę. Zaakceptuj to i postaraj się porozmawiać z inna dziewczyną na portalu. To na pewno da Ci większą szansę do tego aby spotkać kobietę swoich marzeń. Nie możesz się zadręczać pytaniami dlaczego ona nie chcę iść ze mną na randkę etc. Odrzuć to i postaraj się napisać do kogoś innego.

Dodaj komentarz