Najlepszy czas na feromony!

Opublikowane przez w Bez kategorii | 0 komentarzy

Najlepszy czas na feromony!

Jedynym sposobem na to by niższe żywe istoty takie jak mrówki, motyle, ptaki, psy, a nawet tygrysy mogły komunikować się sobą jest to by robiły to za pośrednictwem feromonów. Feromony są sposobem komunikowania się, ponieważ nie mogą komunikować się za pomocą słowa ustnego lub pisemnego. Komunikat zaczyna się, gdy poszczególne gatunki są w najlepszym czasie do prokreacji, a kończy się, gdy gatunek ten nie jest w stanie przyciągnąć płci przeciwnej. Oprócz naturalnej chęci znalezienia partnera, feromony służą również do celów przekazywania sygnału walki lub ucieczki.

Feromony człowieka

Istnienie feromonów ludzkich stwierdzono w 1986 r, a następnie stało się to przemysłem samym w sobie. Produkcja feromonów stała się powodem wielu milionów dla firm, które postanowiły z tego skorzystać. Badania i rozwój feromonów jest to rozwijający się biznes na całym świecie.

Mężczyźni są przyciągani do kobiecych feromonów. Choć męskim feromonom nadano nazwę Androstenonu taka nazwa może się też pojawiać w świecie kobiecych feromonów. Jest mowa o tej samej nazwie i sprzedawane jest to markami. W świecie zdominowanym przez mężczyzn, gdzie oni próbują przyciągać kobiety, może to być trudne – znalezienie sposobu na to, by kobieta mogła przyciągnąć samca.

Jak feromony są wykorzystywane do przyciągania mężczyzn?

W celu zapewnienia tego, by móc swobodnie konkurować z innymi kobietami może to być konieczne, aby stosować feromony by uzyskać uwagę mężczyzny. Ubranie jest jednym ze sposobów na osiągnięcie tego, ale kiedy jesteś w towarzystwie innych kobiet, które są podobnie ubrane, może się okazać, że feromony działają na poziomie podświadomości, o jakim mężczyźni nie wiedzą. On jest przyciągany do ciebie przez działanie feromonów i tylko do Ciebie. Upewnij się, że inne działania nie utrudniają przyciągania feromonami.

Ponieważ feromony działają na poziomie podświadomości bez wiedzy męskiej jest to większa siła przyciągania niż siła działań. Jest to jak magnes a jeśli znasz go lepiej będzie można dodać co nieco do tej więzi za pomocą przyciągania, bez negatywnych czynników. Stąd feromony będą działać dla Ciebie.

Kobiecość jest najlepszym feromonem. Najlepszym sposobem, aby użyć feromonu w perfumie jest zastosowanie go na swojej piersi, a następnie bliskość fizyczna nie jest konieczna, ale trzeba być dość blisko obiektu zainteresowania aby feromony były skuteczne. Zapach feromonów sprawi, że mężczyzna będzie ciągnąć do Ciebie bez jego wiedzy. Ty naprawdę możesz mocno z tego skorzystać, dlaczego więc nie spróbować?

Dodaj komentarz