Dziwna, uwodzicielska woń

Opublikowane przez w Bez kategorii | 0 komentarzy

Dziwna, uwodzicielska woń

Czy zdarzyło Wam się przechodzić obok kogoś kto… No właśnie! Wyobraźcie sobie kobietę, która mija jakiegoś mężczyznę. I coś sprawi, że nie będzie ona mogła oderwać od niego wzroku. Coś w nim będzie takiego co przykuje jej uwagę. Może być również inaczej. W pobliżu grupy ludzi pojawi się osoba, która czymś zacznie kusić. A następnie przeminie pozostawiając po sobie to wrażenie. Ten uwodzicielski zapach.

Zdarza się również, że czasem przebywając z drugą osobą czujemy się przy niej przyjemniej. Tak jakby w jakiś tajemniczy sposób ta osoba na nas oddziaływała. Dziwne, prawda? A jednak – takie coś się zdarza. Można to sprawdzić empirycznie czyli doświadczyć tego. Na sobie. Można też wypróbować ten czar na innych. Ale jak to – przecież albo się go ma albo nie ma. Otóż to nie do końca tal.

A czymże jest ta tajemnicza uwodzicielska woń? Jakieś czar? W pewnym sensie, zależy co rozumieć pod pojęciem czaru. A może coś bardziej… naukowego? Jeśli o tym mowa znane są w przyrodzie substancje zwane feromonami. Za ich pomocą w świecie zwierzęcym odbywa się komunikacja na dystans. Ale co to ma wspólnego ze światem ludzi? U nas komunikacja nie odbywa się w taki sposób. Ale czy aby na pewno? Wprawdzie nasz zmysł powonienia jest słabszy niż ten zwierzęcy, ale wciąż działa. Tylko, że z pewnych rzeczy nie zdajemy sobie sprawy.

Feromony w świecie ludzkim działają w sposób podświadomy. A to oznacza, że my nie zdajemy sobie sprawy z ich działania. No dobrze, ale co ma zrobić osoba, która w takim razie wydziela słabe feromony? A wywnioskować to można w ten sposób, że nie oddziałuje zbyt silnie na osoby płci przeciwnej. Są i na to sposoby. W dzisiejszych czasach feromony są wytwarzane w laboratoriach. I co więcej można je kupić np. w sklepach internetowych. A więc możemy zamówić sobie porcję feromonów i spryskać się nimi. Rewelacja, prawda? Ale co to da? Sprawi, że osoby płci przeciwnej będą chętniej z nami przebywać.

Feromony są dostępne wymieszane z perfumami. Niekiedy dostępne są również w formie czystej, ale skupmy się na tych zmieszanych z perfumami. A dlaczego? Ano dlatego, że będą one wydzielać przy okazji ładny zapach. I to będzie ta nasza uwodzicielska woń. Będziemy uwodzić poprzez wydzielanie pięknego zapachu. To znaczy tak naprawdę to za sprawą feromonów, ale ten zapach wszystkiemu dopomoże. To będzie ta niezauważalna woń, która sprawi, że osoby płci przeciwnej będą lubiły spędzać z nami wolny czas.

Działanie feromonów nie jest przez człowieka rejestrowane w sposób świadomy. A więc będziemy wydzielać subtelną woń powodującą, że w oczach innych osób staniemy się atrakcyjniejsi. Panie będą lubiły przebywać w towarzystwie takiego pana. Ten pan będzie z nimi dłużej i mile rozmawiał, a po rozmowie jest znacznie większe prawdopodobieństwo, że uda się z taką panią gdzieś na kolację. Albo gdzie indziej. Również panie mogą na tym skorzystać – feromony dostępne są również w wersji dla pań. Należy tylko rozejrzeć się za interesującym nas wariantem. A następnie zakupić i wypróbować. Efekt może nas zdumieć.

Dodaj komentarz