Doskonały sposób dla nieśmiałych osób

Opublikowane przez w Bez kategorii | 0 komentarzy

Doskonały sposób dla nieśmiałych osób

Nieśmiałość nie jest fajną cechą charakteru. Zazwyczaj osoby nieśmiałe są również niepewne siebie i swoich poglądów i cierpią bardzo z tego powodu. Wiele osób próbuje walczyć ze swoją nieśmiałością, ale nie każdemu się to udaje. Inni nie potrafią zrozumieć tego, przez co przechodzą, co może wpędzać ich nawet w depresję.
Szczególnie ciężko jest osobom nieśmiałym poznać kogoś i związać się na stałe. Wynika to z tego, że mają problem z nawiązywaniem kontaktów i poznawaniem nowych ludzi. Często nieśmiałość może nawet wygrać z uczuciem, lub chęcią poznania kogoś. Istnieją jednak sposoby na to, żeby skutecznie walczyć ze swoją nieśmiałością i brakiem pewności siebie.
Poza pracą nad swoim charakterem i przezwyciężaniem własnych blokad i słabości, poleca się takim osobom zakup i używanie perfum z dodatkiem feromonów płciowych.
Nie są to oczywiście naturalne feromony płciowe, wytwarzane przez prawdziwych ludzi, a raczej ich syntetyczny odpowiednik. Feromony płciowe to bezwonne substancje, nikt nie musi więc wiedzieć o tym, że ktoś w towarzystwie ich używa. Nie da się ich po prostu wyczuć. Same perfumy pachną tak jak zawsze, opakowane są również w buteleczkę, która w żaden sposób nie jest oznaczona jako zawierająca tajemniczy składnik.
Feromony płciowe działają jedynie na osoby płci przeciwnej. Osoby tej samej płci nie reagują na nie wcale. Dzięki temu doskonale sprawdzają się właśnie na pierwszej randce, lub innej sytuacji, kiedy chcemy nawiązać kontakt z potencjalnym partnerem. Feromony sprawiają przede wszystkim, że nasz rozmówca całkiem nieświadomie jest dużo bardziej zainteresowany naszą osobą i tym, co mamy do powiedzenia. Poza tym, podobamy mu się fizycznie i uznaje nas za atrakcyjnych. Wiele osób twierdzi nawet, że feromony płciowe powodują u nich podniecenie seksualne i inne tego typu emocje.
Osoby nieśmiałe mogą więc liczyć dzięki nim na przychylność otoczenia i płci przeciwnej. Często zdarza się, że nawet nie muszą one wykonywać pierwszego kroku, ponieważ otoczenie samo do nich lgnie.
Wielu użytkowników feromonów płciowych wyznaje, że kiedy ich używa, działają one również na nich. Jest to za pewne efekt placebo, ale wydaje im się, że są bardziej interesujący i ciekawi, tak więc mniej się krępują i chętniej uczestniczą w rozmowie, czasami nawet sami ją podejmują.
Wszystkie osoby nieśmiałe powinny podjąć chociaż próbę zastosowania takich perfum z feromonami. Ich koszt jest niewielki, ponieważ nie kosztują wcale dużo więcej od tradycyjnych perfum. Różnica może wynosić raptem kilka lub kilkanaście złotych. Dostać je można obecnie w wielu miejscach. Przede wszystkim są to drogerie, ale bywa także, że w galeriach handlowych znajdują się stoiska, które zajmują się tylko sprzedażą takich produktów. Tam można je kupować w ulubionych zapach, na mililitry, w takiej ilości, w jakiej ich potrzebujemy.
Doskonałym źródłem takich perfum z feromonami jest także Internet. Istnieje wiele sklepów działających w sieci, które proponują sprzedaż perfum z feromonami syntetycznymi.

Dodaj komentarz