Ciekawe działanie feromonów

Opublikowane przez w Bez kategorii | 0 komentarzy

Ciekawe działanie feromonów

Naszym życiem rządzą substancje chemiczne, zwane feromonami. To od nich bowiem zależy to, jak odbieramy osoby płci przeciwnej i w kim się zakochujemy. Feromony płciowe mają ogromny wpływ na nasze wybory miłosne i na to, z kim się zwiążemy.

Osoby, które wydzielają za pomocą swoich gruczołów wiele feromonów, zazwyczaj są w towarzystwie bardzo lubiane i wiele osób pragnie ich obecności. Są to osoby słuchane, które pyta się o radę i z którymi spędza się czas. Do takich osób zazwyczaj lgną również osoby płci przeciwnej. Niekiedy zastanawiamy się nad tym, co dana osoba ma w sobie, że pomimo braku urody, zwraca uwagę wielu osób i co chwilę ma nowych partnerów.

Można powiedzieć śmiało, że w dużej mierze, decydują o tym właśnie feromony płciowe wydzielane przez taką osobę. Oczywiście, nie bez znaczenia pozostaje jej charakter i ciekawa osobowość oraz inteligencja, ale nasz mózg bardzo silnie reaguje na działanie feromonów płciowych. Osoby, które wydzielają niewiele feromonów, często uskarżają się na brak powodzenia u płci przeciwnej. Dla nich właśnie producenci kosmetyków proponują perfumy z domieszką feromonów płciowych syntetycznych. Takie feromony produkowane są w laboratoriach i mają identyczne działanie do naturalnych feromonów, które wydziela człowiek. Ponieważ są to substancje zapachowe, należy używać ich właśnie w kosmetykach, które zawierają wiele lotnych substancji.

Feromony, zarówno naturalne, jak i syntetycznie wytworzone nie mają żadnego zapachu. Dlatego też nasz nos nie jest w stanie wyczuć, że ktoś wydziela feromony, lub zastępuje je syntetyczną substancją. Nie należy się więc obawiać, że używając takich perfum z feromonami zwrócimy na siebie uwagę innych osób i narazimy się na śmieszność. Perfumy z feromonami można obecnie kupić z powodzeniem wielu miejscach. Można je dostać w większych drogeriach kosmetycznych, ale również na specjalnych stoiskach w galeriach handlowych. Tam sprzedaje się je na mililitry, co jest bardzo wygodne. Poza tym, sprzedawane są w zapachach inspirowanych popularnymi markami perfum, co zachęca wiele osób. Perfumy takie można też kupić w Internecie, na wielu różnych stronach.

Dodaj komentarz